Razem 25 606 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Feniks illumination, przedstawiciel producenta systemów oświetleniowych firmy Belight, ma przyjemność zaprosić Państwa do grona naszych partnerów handlowych.

W swojej ofercie profesjonalnego sprzętu oświetleniowego posiadamy następujące oświetlenia :
- parkingowe
- architektoniczne zewnętrzne i wewnętrzne
- przemysłowe, magazynowe
- ekspozycyjne
- handlowe
- wnętrz użyteczności publicznej do biur, hoteli
- awaryjne oraz
- źródła światła

Nasze produkty spełniają nie tylko rolę oświetlenia ale są także integralną częścią wystroju wnętrz. W zakres naszej oferty handlowej wchodzą również przewody i kable wiodących producentów polskich i europejskich które oferujemy w pełnej gamie typów i przekroi. Zadbaliśmy o to, aby sprzedawane przez nas produkty spełniały wszystkie wymogi norm europejskich i posiadały wymagane atesty i certyfikaty. Oferujemy Państwu produkty sprawdzone i chętnie nabywane przez inwestorów.

W wyrobach przez nas sprzedawanych połączono wysoką jakość wykonania zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi, bezpieczeństwo użytkowania, estetykę i konkurencyjną cenę. Klientom współpracującym z naszą firmą oferujemy korzystne rabaty od cen katalogowych.
Ponadto dla Państwa wygody jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrywać wasze inwestycje we wszystkie produkty elektrotechniczne w atrakcyjnej cenie.

Nasi dotychczasowi odbiorcy cenią nas za stabilne zasady współpracy, elastyczność, fachowość i terminowość co składa się na obustronny komfort współpracy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 93-181 Łódź Praska 5/7
Telefon: +48664-143-733
E-mail: biuro@feniks-illumination.pl
Web: www.feniks-illumination.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)