Razem 28 888 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę ubezpieczeń: komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych, zdrowotnych, na życie oraz OFE. Posiadamy duże doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o przedsiębiorstwach.

Wysoka jakość usług oraz dopasowanie oferty ubezpieczeniowej do potrzeb Klienta, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Nasza oferta stale się poszerza o nowe propozycje wraz z pojawianiem się na rynku ubezpieczeń nowych produktów. Stale rozwijamy działalność poszukując nowych rozwiązań, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.
Indywidualne podejście do klienta, życzliwość oraz profesjonalizm pozwala na przygotowanie korzystnej oferty. Skorzystaj z naszych usług, a nie będziesz żałował tej decyzji.

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na profesjonalną obsługę klienta.

Oferowane przez nas ubezpieczenia wyróżnia:
- nowoczesność
- elastyczność
- atrakcyjność
- funkcjonalność
- konkurencyjna cena

Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin. Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy dobrą markę. Zapewniamy Państwu wysoką jakość usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Skierniewice 1 Maja 10A
Telefon: +48(46)832-24-65
Telefon 2: +480510009717
E-mail: centrumklienta@generali.pl
Web: www.generali.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)