Razem 27 193 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
A.F. Marcotec jest grupą firm zajmujących się inżynierią telewizji profesjonalnej, które skupione są wokół założycielskiego biura A.F. Marcotec GmbH z siedzibą w Reinheim.

Marcotec powstał w 1984 roku i posiada 5 oddziałów w Europie Centralnej: Bułgarii, Czechach, Polsce, Rumunii i na Węgrzech.

Od 1994 roku działa w Polsce A.F.Marcotec Warszawa, który od samego początku odniósł duży sukces zdobywając wielu uznanych i wymagających klientów na terenie całego kraju.

Stało się to możliwe dzięki powstaniu prywatnego rynku mediów, który powoli z roku na rok staje się coraz większym i co za tym idzie bardziej wymagającym.

Dewizą polskiego oddziału Marcotec jest to przede wszystkim profesjonalna pomoc i asysta w rozwiązywaniu nie rzadko trudnych problemów związanych z wyborem odpowiedniego sprzętu dla potrzeb klienta.

Dzięki doświadczeniom zdobytym w innych krajach i wieloletniej praktyce, Marcotec Warszawa stara się dostarczyć swoim klientom najwyższy poziom usług i zagwarantować trafny wybór urządzeń i technologii potrzebnych do uruchomienia projektu.

W ciągu kilkunastu lat swojej działalności Marcotec odniósł wiele sukcesów na polu szeroko pojętej dziedziny Broadcast. W ofercie Marcotec znajdują się między innymi następujące usługi:

projektowanie studiów,
dostarczanie sprzętu telewizji profesjonalnej,
konsultacje techniczne,
serwis sprzętu telewizyjnego.
Dzięki licznym kontraktom z czołowymi telewizjami Europy Centralnej i wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie Broadcast Engeneering A.F. Marcotec udowodnił, że jest wyjątkowo rzetelnym partnerem, na którego pomoc zawsze można liczyć.

Mając na uwadze potrzeby rynku TV profesjonalnej A.F.Marcotec wydaje własne publikacje z zakresu inżynierii telewizyjnej.

Obok publikacji komercyjnych A.F.Marcotec wydaje szereg opracowań technicznych miedzy innymi tłumaczenia instrukcji obsługi profesjonalnego sprzętu TV oraz techniczne dokumentacje serwisowe.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Pory 59/6 02-757 Warszawa
Telefon: +48(22)4603030
E-mail: biuro@marcotec.com.pl
Web: www.marcotec.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)