Razem 26 329 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Znajdujemy źródło finansowania dostosowane do potrzeb i możliwości każdego klienta. Analizujemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla określonego środka trwałego. Dobieramy najkorzystniejszą walutę, sposób i okres spłaty. Doradzamy tak, aby nasz klient mógł w pełni cieszyć się nowym zakupem.

Zajmujemy się leasingiem od 1995 roku. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie. Śledzimy na bieżąco sytuację na rynku. Staramy się w najbardziej efektywny sposób wykorzystać informacje o nowych produktach finansowych, ofertach specjalnych. Znajdujemy najlepsze rozwiązania.

Sprawdzone mechanizmy i optymalne rozwiązania. Aby zaproponować możliwie najkorzystniejsze warunki leasingu, podjęliśmy współpracę z najlepszymi instytucjami finansowymi. Dla wygody naszych Klientów procedury zawierania umowy oraz niezbędne dokumenty zostały w wielu przypadkach maksymalnie uproszczone.


Pełne, stałe wsparcie. Stawiamy nacisk na wysoką jakość obsługi klienta. Oferujemy stałe wsparcie we wszelkich aspektach związanych zarówno z zawarciem umowy leasingu jak i w kwestiach wynikających podczas jej trwania. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów ? wyjaśniamy wątpliwości, odpowiadamy na pytania. Zajmujemy się pełną obsługą. Pomagamy podczas likwidacji ewentualnych szkód, sporządzeniu aneksów, itp.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 81-775 Sopot Bitwy pod Płowcami
Telefon: +480585552288
E-mail: biuro@novafinance.pl
Web: www.novafinance.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)