Razem 26 285 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Początki naszej firmy sięgają 1999 roku kiedy to założyliśmy firmę J. J. Finanse s.c. która rozpoczęła działalność jako autoryzowany partner BEL Leasing Sp. z o.o. W 2002 roku utworzyliśmy spółkę Centrum Naczep Poltrailers. Należy zaznaczyć że data powstania naszej firmy nie oznacza jednak, że sprzedajemy naczepy dopiero od 2002 roku. Nasi pracownicy nabywali doświadczenie przy sprzedaży naczep od kilku lat wcześniej a trzon działu sprzedaży naszej firmy zdobywał ?szlif transportowy? od lat 90 w FPC Zremb Wrocław i CMT Chojnice. Powodem stworzenia naszej firmy był fakt, iż zawsze fascynowała nas sprzedaż naczep i dobra obsługa klienta i wiedzieliśmy, że aby robić to lepiej powinniśmy otworzyć własną firmę.

W 2002 roku po poszukiwaniach poważnego partnera krajowego zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą CMT Chojnice. Wybór partnera był bardzo ważnym momentem w powstaniu naszej firmy. Chcieliśmy związać się z partnerem poważnym, produkującym dobre naczepy i będącym firmą polską o polskim kapitale, co miało dla nas niebagatelne znaczenia. Taką właśnie firmą jest i była firma Chojnickie Maszyny Transportowe z Chojnic, z którą to firmą współpracujemy do dnia dzisiejszego.

W 2005 roku wychodząc naprzeciw potrzebom klientów rozpoczęliśmy współpracę z ZPiN Zasław z Zagórza co pozwoliło nam znacząco poszerzyć naszą ofertę handlową i skrócić czas oczekiwania klienta na dostawę produktu.

Gwałtowny przyrost sprzedaży naczep, rosnące wymagania klientów zarówno co do jakości naczep, ich cen jak i szybkich terminów odbioru zdecydowały o konieczności pozyskania nowego partnera mogącego sprostać tym wymaganiom.

Od czerwca 2007 roku Centrum Naczep Poltrailers jest autoryzowanym dealerem firmy Fruehauf Polska będącej własnością koncernu FRUEHAUF SAS. W listopadzie 2007 roku w wyniku przekształceń własnościowych zaprzestaliśmy działalności jako udziałowcy Centrum Naczep Poltrailers natomiast oczywiście J.J. Finanse stale prowadzi działalność jako autoryzowany dealer naczep Fruehauf i CMT.

Jakość naczep oferowanych przez naszą firmę razem z naszym partnerem firmą Fruehauf SAS skłoniła nas do dalszego rozszerzenia oferty o kolejny francuski produkt jakim są naczepy marki Benalu produkowane przez francuską firmę Benalu SAS. Naczepy Benalu są najlżejszymi naczepami na rynku. Całość konstrukcji jest oparta o wykonanie aluminiowej ramy co zmniejsza wagę naczepy w niektórych przypadkach nawet o dwie tony w stosunku do analogicznej naczepy wykonanej w oparciu o stalową ramę. W listopadzie 2007 roku zostaliśmy autoryzowanym dealerem Benalu SAS. Z kompletną ofertą firmy Benalu SAS mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Dzięki współpracy z naszymi Partnerami znajdą Państwo w naszej ofercie szeroką gamę naczep i przyczep takich jak:
- naczepy firanki Fruehauf,
- naczepy burto-firanki Fruehauf,
- naczepy firanki Mega Fruehauf,
- naczepy burto-firanki Mega Fruehauf,
- naczepy typu Furgon (kontener) Fruehauf,
- naczepy podkontenerowe Fruehauf,
- naczepy burtowe Fruehauf,
- naczepy platformy Fruehauf i Benalu
- naczepy plandekowe Fruehauf,
- naczepy wywrotki stalowe JZU,
- naczepy wywrotki aluminiowe Benalu i CMT,
- naczepy chłodnie,
- naczepy kłonicowe Benalu,
- naczepy niskopodwoziowe,
- naczepy z ruchomą podłogą Benalu,
- naczepy i przyczepy specjalne wykonane zgodnie z zamówieniem klienta.

Zakup naczepy zawsze wiąże się z dużym zaangażowaniem finansowym i dlatego nawiązaliśmy współpracę z instytucjami finansującymi zakupy środków transportu. Dzięki ofercie współpracujących z nami firm leasingowych i banków mogą Państwo skorzystać z atrakcyjnej oferty finansowania i rozpocząć użytkowanie niezbędnego środka transportu przy pierwszej opłacie rzędu 0% wartości zakupywanego sprzętu. Nasi pracownicy pomogą Państwu na miejscu w Państwa firmie dopasować najlepszą ofertę i wypełnić wniosek o zawarcie umowy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 55-200 Godzikowice 111E
Telefon: +48(071)7227745
Telefon 2: +48602-609-504
E-mail: biuro@leasingwroclaw.pl
Web: www.centrum-naczep.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)