Razem 26 833 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Pracownicy firmy 3P to zespół doświadczonych fachowców, których wieloletnia praca w branży windykacyjnej wyposażyła w niezbędną wiedzę, a także pozwoliła wypracować mechanizmy skutecznego działania. Dziś wiemy w jaki sposób dotrzeć do dłużnika i jak efektywnie prowadzić z nim negocjacje by zaowocowało to zwrotem Państwa należności. Hasło ?Windykacja to nasza specjalność?, nie jest dla nas tylko dobrze brzmiącym sloganem, ale długoletnią praktyką, popartą widzą i kompetencjami.

Powierzając odzyskanie zaległych wierzytelności zespołowi pracowników Biura Prawno- windykacyjnego 3P możecie mieć Państwo pewność, że pieniądze w końcu zostaną dla Was skutecznie odzyskane!

Usługi windykacyjne świadczymy na terenie całej Polski, a nasza oferta współpracy obejmuje szeroki zakres czynności zmierzających do sprawnego odzyskania wierzytelności naszych klientów. Prowadzimy windykację należności na wszystkich etapach, nie istnieją bowiem dla nas wierzytelności trudne. Nie uznajemy tzw. "windykacji przez telefon" jako wyłącznej formy windykowania należności, dlatego w każdym przypadku dokonywane jest ustalenie miejsca zamieszkania/ prowadzenia działalności gospodarczej przez dłużnika.

Stawiamy przede wszystkim na skuteczność, dlatego nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a prowizję dopiero w momencie gdy odzyskamy dla Państwa zaległe należności.

Cechuje nas indywidualne podejście - naszym celem jest dobranie oferty "na miarę" czyli dopasowanie naszych usług do potrzeb Klienta i specyfiki jego wierzytelności.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 51-504 Twardogóra Korfantego 19, Goszcz
Telefon: +48531313126
E-mail: windykacja@3p.org.pl
Web: www.3p.org.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)