Razem 30 846 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma handlowo-usługowa Alucar s.c. powstała w celu zaspokojenia popytu rynkowego na felgi aluminiowe bez żadnego kompromisu. Koncentrujemy się na sprzedaży kilku marek felg aluminiowych wspólnie się uzupełniających. Oferujemy Państwu pełny asortyment kół z lekkich stopów, które zaspokajają wszystkie pragnienia.

W swojej ofercie posiadamy również opony, łańcuchy śniegowe, a także osprzęt do kół taki jak: pierścienie dystansowe i centrujące, śruby i nakrętki, również zabezpieczające (anty-kradzieżowe), dekle ozdobne, wentyle chromowane itp. Jesteśmy pewnym partnerem nie tylko dlatego, ze współpracujemy bezpośrednio z fabrykami posiadającymi duże magazyny, ze zawsze dotrzymujemy danych Państwu obietnic, a także z uwagi na fakt wykorzystania najnowszych systemów informacyjnych oraz logistycznych.

Zamówiony przez Państwa towar dostarczamy tak szybko jak to jest możliwe do każdego zakątka Polski.

Od 2003 roku prowadzimy również sprzedaż i montaż bagażników samochodowych, uchwytów rowerowych i narciarskich oraz autobox'ów znanych i cenionych producentów. Proponujemy najwyższej klasy produkty renomowanych firm Inter Pack, Thule, Mont Blanc, a także Atera, Automaxi, Hapro i Carmate.
Jesteśmy przekonani, iż kontakt Państwa z nasza firma będzie zawsze na najwyższym poziomie do czego my w Alucar s.c. przywiązujemy najwyższą wagę.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Kraków
Adres siedziby: ul. Zakopiańska 163, 30-435 Kraków
Telefon: +48126364407
E-mail: sklep@alucar.krakow.pl
Web: www.alucar.krakow.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)