Razem 29 463 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy Agencją Promocji BTL zapewniającą swoim Klientom kompleksowe projekty podnoszenia poziomu sprzedaży poprzez m.in. organizację akcji promocyjnych, pokazów sprzedażowych oraz eventów wraz z ich profesjonalną obsługą.
Zdając sobie sprawę jak istotne dla funkcjonowania całej organizacji jest osiąganie celów sprzedażowych stworzyliśmy profesjonalne narzędzia zwiększające efektywność działań handlowych na rynku. Programy podnoszenia sprzedaży są tworzone i realizowane dla konkretnego Klienta przez specjalistów oraz praktyków sprzedaży. Takie połączenie pozwala stworzyć w pełni profesjonalny projekt „szyty na miarę” naszych Klientów, doskonale odpowiadający potrzebom organizacji.
Punktem wyjścia naszej pracy jest dbałość o doskonałą komunikację z Klientem, dzięki której jesteśmy w stanie zrealizować projekt w pełni odpowiadający założonym celom. Opiekę nad każdym programem działań obejmuje menedżer projektu, który monitoruje proces przez cały okres jego trwania i dba o to by każdy z jego etapów był zgodny z najwyższymi standardami.
Będąc świadomi różnorodności potrzeb naszych Klientów stworzyliśmy bogatą ofertę usług.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Poznań Ulica: Górki 4 Kod pocztowy: 60-204
Telefon: +48504020433
E-mail: biuro@youngmanager.pl
Web: youngmanager.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)