Razem 28 057 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
ELTELKOM!

Początki firmy sięgają roku 2002 roku, działając wówczas pod nazwą Fonter a w obecnej strukturze od 2006 roku jako firma Eltelkom. Zajmujemy się doradztwem i montażem sprzętu komputerowego z podzespołów dobranych bezpośrednio pod indywidualne wymagania i potrzeby klientów. W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki asortyment akcesoriów komputerowych.

Prowadzimy również sprzedaż telefonów komórkowych nowych i używanych. Na wszystkie telefony udzielamy gwarancji. Centrum serwisowe naszej firmy dysponuje bardzo wysokiej klasy sprzętem serwisowym.

Naszymi klientami są osoby indywidualne, firmy o różnej wielkości i różnorodności działania. Każdy klient który trafi do naszej firmy jest zawsze należycie i co najważniejsze uczciwie obsłużony.

Swoje działania opieramy na ciągłym doskonaleniu procesu świadczenia usług i oferowania akcesoriów. To co wyróżnia nas na tle konkurencji to stale poszerzany wachlarz asortymentu, wysoka jakość świadczonych usług, krótkie terminy realizacji napraw i zleceń oraz atrakcyjne ceny. Zaufało nam wielu klientów jesteśmy przekonani, że sprostamy państwa wymaganiom.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Kolejowa 29 [wejście od ul. Pocztowej] 62-100 Wągrowiec
Telefon: +480-67)2621064
Telefon 2: +48605046635
E-mail: norbert@eltelkom.pl
Web: www.eltelkom.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)