Razem 29 459 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Misja i cele sklepu

Naszą misją jest ciągły rozwój i podążanie za potrzebami naszych Klientów. To dla nich systematycznie poszerzamy ofertę towarów i usług dostępnych na www.opony.pl.
Chcemy także, aby nasz sklep internetowy był portalem informacyjnym i miejscem wymiany opinii na temat rynku motoryzacyjnego.

Historia sklepu

Sklep internetowy Opony.pl jest własnością firmy opony.pl S.A., która jest autoryzowanym dealerem opon w Polsce. Nasze 19- letnie doświadczenie na rynku oponiarskim i 5 - letnie w sprzedaży internetowej sprawia, że jesteśmy jednym z największych i dynamicznie rozwijających się sklepów internetowych w Polsce.

Co oferujemy?

Nowoczesne rozwiązania internetowe dzięki, którym e-zakupy są łatwe, przyjemne i bezpieczne.
Dziś oprócz opon sprzedajemy: felgi, akumulatory, odbiorniki GPS, car audio, łańcuchy śniegowe, bagażniki i alkomaty, czyli łącznie ponad 22 tysiące produktów. Oprócz sprzedaży detalicznej oferujemy również kompleksową obsługę flot samochodowych wraz z sezonowym przechowywaniem opon oraz sprzedaż hurtową dla salonów samochodowych, serwisów ogumienia i warsztatów.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalna obsługa klienta, jakość oferty oraz wieloletnie doświadczenie na rynku.
Zespół konsultantów posiadających fachową wiedzę, wrażliwych na potrzeby klienta, którzy doradzą i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.
Wciąż rozwijana sieć serwisów, w których możecie Państwo odebrać zamówione opony oraz skorzystać z usługi montażu i wyważenia.

Wyróżnia nas jeszcze jedna, bardzo ważna cecha: opony to nasza pasja!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Toruńska 276, 85-831 Bydgoszcz
Telefon: +48(052)3654350
Fax: +48(052)36543
E-mail: sklep@opony.pl
Web: www.opony.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)