Razem 26 833 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Savebaby Agencja Opiekunek w Olsztynie powstała z myślą o ludziach aktywnych zawodowo, którym obowiązki dnia codziennego nie pozwalają na samodzielną opiekę nad dziećmi, osobami starszymi, czy prowadzeniem domu. Doskonale wiemy jak bardzo stresujący, męczący, i czasochłonny jest proces jest poszukiwania osoby godnej zaufania, a przede wszystkim takiej, która spełni nasze oczekiwania.

Dlatego bardzo uważnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, aby znaleźć idealną osobę, która sprosta postawionym przez Państwa wymaganiom.
Osoby polecane przez naszą agencję to przede wszystkim osoby z doświadczeniem oraz doskonałymi predyspozycjami do wykonywania powierzonych obowiązków.

Mamy pełną świadomość, że od polecanej przez naszą agencję osoby i jej cech osobowości zależy bezpieczeństwo i dobro Państwa rodziny i domu, dlatego nie polecamy osób, których sami byśmy nie zatrudnili. Szczególny nacisk kładziemy na proces rekrutacji oraz selekcji kandydatek, aby zminimalizować ryzyko zatrudnienia nieodpowiedniej osoby.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Popiełuszki 8/31, 10-695 Olsztyn
Telefon: +48784-824-894
E-mail: biuro@savebaby.pl
Web: www.savebaby.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)