Razem 29 806 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
POCZĄTKI FIRMY

Działalność w branży oponiarskiej rozpoczęliśmy w 1989 roku. Kilkunastoletnie doświadczenia sprawiły, że obecnie jesteśmy jedną z największych hurtowni opon w kraju. Nasz potencjał sprzedażowy to blisko 700 tys. opon rocznie i ciągle wzrasta. .
OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG

Nasza firma nieustannie się rozwija. W 2004 roku uruchomiliśmy pierwszy oddział w Łodzi. Obecnie nasze oddziały i przedstawicielstwa obejmują swym zasięgiem terytorium całego kraju, dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć opony w dowolne miejsce w Polsce w ciągu 24 godzin od złożenia i potwierdzenia zamówienia. Nasze produkty dystrybuujemy poprzez sieć ponad 3000 zarejestrowanych odbiorców.
PROFESJONALNI PRACOWNICY

Wraz z rozwojem firmy, ciągle rozwijamy naszą kadrę. Nasi przedstawiciele handlowi utrzymują stały kontakt z odbiorcami, a pracownicy Call Center udzielają klientom wyczerpujących informacji.
NAJLEPSZA OFERTA

Paleta opon, jakimi dysponujemy jest unikalna nie tylko pod względem różnorodności marek, ale również bardzo nietypowych rozmiarów. Oferujemy opony do wszystkich typów pojazdów począwszy od motocykla, skończywszy na przemyśle czy rolnictwie. Oprócz opon w naszej ofercie znajdą Państwo: felgi stalowe i aluminiowe, łańcuchy, akumulatory, materiały wulkanizacyjne, ciężarki i inne.
TRWALE RELACJE Z KLIENTAMI

Naszym klientom mającym dostęp do Internetu oferujemy system IZAM, dzięki któremu można podejrzeć nasze stany magazynowe, sprawdzić cenę, zarezerwować towar i złożyć zamówienie.

Atrakcyjny program wsparcia marketingowego stwarza dynamicznie rozwijającym się serwisom dodatkowe korzyści i szanse na nowe inwestycje.
INTERSTATE – JEDYNI W POLSCE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących niedrogich opon o dobrych parametrach jezdnych sprowadziliśmy na polski rynek oponę Interstate produkowaną w Azji w tej samej fabryce, w której swoje opony produkują również znani światowej klasy producenci. Naszą decyzję poprzedziliśmy rocznymi testami 1000szt. tych opon na samochodach różnych marek. Niezależna jednostka badawcza RDW TESTCENTRE oceniła opony Interstate na poziomie opon klasy premium.
Art-Gum jest wyłącznym dystrybutorem opon Interstate w Polsce.
SOLIDNA MARKA

Naszą dewizą jest przede wszystkim kompleksowa obsługa klienta. Przez lata działań na rynku wypracowaliśmy solidną markę. Jesteśmy cenionym partnerem biznesowym, a nasz profesjonalizm i fachowość doceniła giełdowa spółka FOTA. Powiązanie kapitałowe naszych firm dało szansę na jeszcze większy potencjał i bezkonkurencyjną sprawność logistyczną.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Mazańcowice 57, BIELSKO-BIAŁA
Telefon: +480338156253
Fax: +480338156606
Web: www.artgum.com.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)