Razem 26 473 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firmę Artus założyliśmy w marcu 1994 roku. W 1995 roku, w oparciu o własną, unikalną recepturę, uruchomiliśmy produkcję pasty do montażu ogumienia pod nazwą ECO-WAX. , która obecnie jest eksportowana do wielu krajów europejskich oraz do USA i Australii.

Od września 1996 roku, już jako spółka cywilna, podjęliśmy szerzej zakrojoną działalność handlową, obejmującą import i eksport oraz sprzedaż hurtową materiałów naprawczych do ogumienia Xtra-Seal, produkowanych przez amerykańską firmę 31 Incorporated. Reprezentujemy tę firmę nie tylko w Polsce, ale i w kilku krajach sąsiednich.

W 1999 r wprowadziliśmy na polski rynek akrylowa farbę do ogumienia ECO-BLACK która dzięki swym rewelacyjnym właściwościom zdobyła wielu zadowolonych klientów.

Z dniem 5.08.2003 nasza firma została przekształcona ze spółki cywilnej w spółkę jawną.

W lipcu 2005 r. siedziba firmy została przeniesiona do nowo wybudowanego obiektu przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie 75 w Toruniu.

Właściciele: Jolanta i Adam Placha
NOWOCZESNE MATERIAŁY I NARZĘDZIA
DO NAPRAWY OGUMIENIAMateriały wulkanizacyjne X-tra Seal produkowane są przez amerykańską firmę 31 Incorporated. Firma, utworzona w 1965 roku przez Boba Cornella (bratanka założyciela Tech Rubber), należy obecnie do największych producentów artykułów wulkanizacyjnych na świeci. Od 1999 roku posiada certyfikat jakości ISO 9002. Wyroby swoje eksportuje do ponad trzydziestu krajów i jest powszechnie uznawana za najszybciej rozwijającą się firmę w swojej branży.

Materiały wulkanizacyjne X-tra Seal pojawiły się na polskim rynku w 1993 roku. Od 1996 roku ich dystrybucją zajmuje się na zasadzie wyłączności firma Artus. Oprócz wyrobów 31 Incorporated w ofercie firmy znajduje się cała gama materiałów, narzędzi i akcesoriów wulkanizacyjnych wielu producentów z kraju i zagranicy, w tym:

* pasty do montażu ogumienia
* farba do opon
* ciężarki do wyważania kół samochodów osobowych i ciężarowych
* zawory do dętek i opon
* klucze pneumatyczne i nasadki
* szlifierki pneumatyczne
* wyżynarki bieżników
* pistolety do pompowania, manometry
* akcesoria pneumatyczne, węże, szybkozłącza
* i wiele innych ...
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Kujawsko-pomorskie
Adres siedziby: ul. M.Skłodowskiej-Curie 75, 87-100 Toruń
Telefon: +48566451754
E-mail: biuro@artus.com.pl
Web: www.artus.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)