Razem 28 422 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Specjalizujemy się w odtwarzaczach MP3/MP4, dzisiaj oznacza to nie tylko odtwarzanie plików muzycznych lecz także video, emulatory gier a już niedługo przenośną telewizję cyfrową. Jednak jakość dźwięku pozostaje dla nas zawsze na pierwszym planie. Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do segmentu odtwarzaczy, strategia firmy zakłada dywersyfikację na inne pokrewne rynki, jak telewizja przenośna czy nawigacja GPS.

Nasze produkty pochodzą z najlepszych chińskich fabryk, obecnie większość produkcji elektroniki użytkowej ulokowana jest w Chinach. Chiny to nie tylko kraj taniej i masowej produkcji na zlecenie, lecz coraz częściej kreacja nowych marek i konceptów użytkowych.
Chińskie firmy coraz częściej i lepiej konkurują z zachodnimi gigantami takimi jak Creative czy Apple.

Produkty opatrzone są marką Laberg, która oznacza sprawdzone produkty o wysokiej jakości, dużym zaawansowaniu technologicznym oraz interesującym wzornictwie. Oferujemy Wam produkty, które przeszły nasze testy pod kątem jakości oraz oferowanych funkcji. Jakość i funkcjonalność naszych produktów potwierdziły wysokie noty w testach oraz znaki jakości przyznane przez PC World Komputer, CD Action oraz PC Format.

Jako pierwsi wprowadziliśmy odtwarzacz z wyświetlaczem 2.4” odtwarzający filmy bezpośrednio bez konieczności konwertowania.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: UL.E.Plater 53,00-113 Warszawa
Telefon: +48225286885
E-mail: laberg@laberg.pl
Web: www.laberg.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)