Razem 29 452 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Przedsiębiorstwo działa na rynku częstochowskim od 1981 r. Początkowo występuje ono pod nazwą „Zakład Wulkanizacyjny”, a zakres jego usług ogranicza się jedynie do naprawy opon i dętek samochodowych. Jest to wówczas firma jednoosobowa prowadzona przez obecnego współwłaściciela Jerzego Jędryka. W roku 1986 firma rozbudowuje się i przybiera nazwę „Hurt-Gum”. Od tego momentu zaczyna również zatrudniać pracowników. Oferta firmy wzbogaca się w tym czasie o nowe usługi takie jak np. wyważanie kół. Nazwa ASO Autopon powstaje, gdy przedsiębiorstwo staje się dwuosobową spółką cywilną (rok 1990). Od tej chwili głównym obszarem działalności firmy staje się handel ogumieniem i innymi akcesoriami motoryzacyjnymi.

W roku 2004 przedsiębiorstwo podejmuje również ogólnopolską współpracę tworząc wraz z innymi serwisami i przy partnerskim udziale firmy Pirelli sieć Driver Polska (www.driver-polska.pl).

W 2008 roku firma zyskuje kolejnego wspólnika, a jej nazwa ulega skróceniu i brzmi Autoryzowany Serwis Opon AUTOPON-JĘDRYKA S.C.
Obecnie ASO AUTOPON-JĘDRYKA S.C. jest jednym z największych w regionie detalicznym sprzedawcą opon i felg. Przedsiębiorstwo jest przedstawicielem i bezpośrednim odbiorcom większości znanych producentów opon oraz felg. Swoim klientom oferuje oprócz fachowego doradztwa, szereg artykułów związanych z motoryzacją – opony, felgi, kołpaki, kosmetyki samochodowe i akcesoria tuningowe oraz wiele usług wykonywanych przez profesjonalistów na najnowocześniejszym parku maszynowym.

Przedsiębiorstwo mieści się przy trasie szybkiego ruchu DK-1 (Warszawa-Katowice). Rozbudowany kompleks budynków składa się obecnie z salonu, dwóch serwisów oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych. Przy budynku znajduje się obszerny parking dla klientów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Częstochowa
Adres siedziby: ul. Długa 6/8, 42-200 Częstochowa
Telefon: +48034/3663292
Telefon 2: +480343632038
Fax: +480343632038
E-mail: biuro@autopon.pl
Web: www.autopon.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)