Razem 31 116 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Perfect Clean wykonuje profesjonalne usługi sprzątające i ogrodnicze oraz dystrybucję maszyny i chemię gospodarstwa domowego i profesjonalnego. Cieszymy się zaufaniem wielu instytucji, które korzystając z naszych usług pozbyły się licznych kłopotów. Wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu biur i organizacji usług porządkowych daje nam możliwość wykonania wszelkiego rodzaju zamówień na oczekiwanym poziomie.

Korzystając z dużej wiedzy w organizacji pracy w usługach sprzątających i ogrodniczych dajemy naszym klientom pełne zadowolenie z efektów naszej pracy. Dynamizm w działaniu i zaangażowanie w pracy zjednało nam wielu klientów, którzy powierzyli nam na stałe swoje biura, budynki biurowe i tereny w celu codziennego utrzymania czystości.

Utrzymanie obiektu w stałej czystości buduje wizerunek firmy i ułatwia pozyskanie nowych klientów, którzy zawsze z przyjemnością wchodzą do czystych i świeżo pachnących pomieszczeń. Aby to zapewnić administracje wielu nowoczesnych obiektów coraz częściej rezygnują z własnego personelu sprzątającego i prace porządkowo-konserwacyjne powierzają profesjonalnym firmom, które wykonują czynności związane z prawidłowym utrzymaniem obiektu w czystości.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Fieldorfa 5, Warszawa
Telefon: +48662-66-88-10
Web: www.perfectclean.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)